Siūlome patikimus širdies ritmo matavimo įtaisus, kurie leidžia namuose įvertinti širdies ritmo variabilumą (ŠRV) – klasikinį streso rodiklį (tuo tarpu šito negali patikimai įvertinti įprastos išmaniosios apyrankės bei laikrodžiai!). Informacija iš įtaisų gali būti perduodama Bluetooth ryšiu į išmanųjį įrenginį. Įtaisai suderinami su daugybe Android ir iOS sistemų programėlių.

 

Kviečiami žmonės, besidomintys kūno ir vidinio pasaulio sąsajomis, širdies veiklos reguliavimu, taip pat dažnai patiriantieji stresą. Sužinosite kaip smegenys reguliuoja širdies ritmą, kaip tai susiję su mintimis, emocijomis, stresu, kvėpavimu, ir kaip su visu tuo susisieja širdies ritmo variabilumas. Užsiėmimuose yra galimybė patiems stebėti tikrąjį savo širdies ritmo kitimą išbandant širdies ritmo jutiklius.

 

 

Parametrinė ir neparametrinė statistinė analizė, pirmiausia biomedicinos ir socialinių mokslų srityse. Duomenų analizė naudojant įvairias statistines programas: SPSS (ir jos analogus, pvz., PSPP), R (Rstudio, RKWard, R Commander), MATLAB. Konsultacijos bei pagalba statistinės analizės klausimais.

Elektroencefalogramos (EEG), elektrokardiogramos (EKG), odos elektrinio laidumo, elektromiogramos, kvėpavimo registravimas. Šių psichofiziologinių signalų apdorojimas, pvz., sukeltųjų potencialų (iš EEG) gavimas, širdies ritmo variabilumo (iš EKG) įvertinimas.

Programuoju su MATLAB.

Jei sudomino – kreipkitės.