Muse jutikliai vertinami kaip nesudėtingi nervinio grįžtamojo ryšio prietaisai, padedantys įvertinti minčių klajojimą pagal smegenų aktyvumą medituojant. 2020 m. pasirodęs Muse S modelis yra pažangiausias iš iki šiol jų kurtų prietaisų. Taip pat leidžia stebėti ir kitus kūne vykstančius reiškinius, susijusius su proto ir/ar emocine būsena.
Galimybės
Realiu laiku stebi smegenų aktyvumą registruodamas elektroencefalogramą (EEG).
Kraujo pulsavimo (PPG) ir deguonies įsisotinimo jutiklis leidžia stebėti širdies ritmą.
Akcelerometras leidžia stebėti jūsų kūno padėtį, judėjimą.
Giroskopas ir PPG leidžia stebėti jūsų kvėpavimą.
Lyginant su senesniu modeliu Muse 2, naujesnysis Muse S pasižymi:
- dvigubai ilgesne – iki 10 val – akumuliatoriaus veikimo trukme,
- kokybiškesniu signalo registravimu,
- programėlėje prieinamomis papildomomis funkcijomis.
Naudojimas
Muse S naudojamas su nemokama Muse programėle išmaniesiems įrenginiams su Android (5 ar naujesne versija) arba iOS (nuo 11 versijos) operacine sistema. Duomenys perduodami Bluetooth ryšiu. Programėlės sąsajos kalba yra anglų (numatyta), vokiečių, prancūzų ir ispanų.

Pirmiausia minutę laiko vertinama pradinė žmogaus būsena. Po to atsižvelgiant į žmogaus būsenos kitimą, garsiniu pavidalu teikiamas grįžtamasis bioryšys: ar žmogus savo viduje tampa aktyvesnis (protas nenustygsta vietoje), ar yra vidutinės būsenos, ar gerokai nurimsta. Po meditacijos galite peržiūrėti kaip jums sekėsi ir jūsų vidinio pasaulio aktyvumo laikotarpius programėlė suskaičiuoja sekundžių tikslumu. Kai iš aktyvios būsenos žmogus rimsta, tai žymima žvaigždute ir tai siejama su tuo, kad žmogus pastebi, kad protas buvo nuklydęs. Kai ilgesnį laiką pavyksta būti labiau nurimus, meditacijos metu galite išgirsti tylų paukščiukų čiulbėjimą ir po to matyti juos pažymėtus aktyvumo kreivėje.
Daugiau informacijos gamintojo svetainėje.